Гарні компліменти дівчині у прозі, українською мовою

Гарні компліменти дівчині у прозі, українською мовою

Дбайливо зібрана колекція оригінальних компліментів дівчині українською допоможе Вам передати ваші емоції і почуття. Сила щирих слів за мить змінює настрій і викликає посмішку.

До сих пір не віриться, що я зустрів таку чудову дівчину!

Неймовірно! Твоя краса дарована Богом, ти знала про те, що ти його улюблениця?

Ти так жіночна і ніжна, що я відчуваю себе маленькою дитиною в люблячих обіймах матері.

Кожен момент з тобою, як сон, я не хочу прокидатися.

Не можу підібрати слів, які уособлюють твою красу, адже в словнику їх просто не вистачає!

Ти барвистий і яскравий фломастер, оживляють моє життя.

Ти не злодійка? Адже абсолютно безсоромно ти вкрала всі мої думки і серце!

Твій голос для мене приємніше, ніж всі мої улюблені пісні разом узяті.

Коли ти поруч, я забуваю про всі свої проблеми! Ти немов даєш сили і натхнення! Про таку красуню, як ти, я навіть і не мріяв!

Одного разу моя мама мені сказала: «Якщо ти втратиш цю дівчину, то будеш шкодувати все своє життя», – як же мама часто буває права, не хочу тебе втрачати!

Як досконала і бездоганна твоя краса!

У тебе відмінний смак.

Моє життя було сірим і нудним, а завдяки тобі вона наповнилася яскравими фарбами.

Ти з неба яскравою зіркою раптом спустилася, і щастям мене великим обдарувала, і відразу стала улюбленою моєю. Ти собою оздоблюєш кожну мить життя. Я всім серцем спрагу стати незамінним в твоїй долі.

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в мою холостяцьке життя. Ти запалила в моєму серці любов, і вона розгорається тепер величезним вогненним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, скучаю і сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі. Тільки з тобою я просто літаю від щастя. Твій ангельський характер, твоя посмішка, твої солодкі уста, просто чарують мене. Ти – сама досконалість, і гідна найвищої похвали, найкращих компліментів. Я знайшов в тобі все, що шукав: душу, чарівність, загадку. Я живу і дихаю тільки для тебе, і обіцяю зробити тебе найщасливішою, адже тільки ти гідна цього.

Back to Top