Найкращі побажання в дорогу українською мовою

Найкращі побажання в дорогу українською мовою

Дбайливо зібрана колекція найкращих побажань в дорогу у прозі допоможе Вам передати ваші емоції і почуття. Сила щирих слів за мить змінює настрій і викликає посмішку.

Поспішаю побажати легкого і щасливої ​​дороги! Нехай ніякі обставини, негаразди і проблеми Ніяк не застануть зненацька! Нехай дорога здасться приємним, маленьким пригодою!

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Чарівної поїздки.

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Бережи тебе доля!

Бажаю не збитися зі шляху.

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги! Нехай доля буде прихильною і поруч будуть тільки хороші, добрі люди! Бажаю здійснення всіх планів і надій!

Нехай всі шляхи здадуться перед твоїм завзяттям.

Бажаю щасливої ​​дороги і масу позитивних емоцій на додачу. Нехай ця поїздка стане захоплюючим, веселим, цікавим, дуже успішним і радісною подією в твоєму житті. А, щоб це так і було, побажаю тобі ще гарного настрою і чудового самопочуття.

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде – щасливою!

Бережи себе!

Нехай будь-яка дорога завжди приводить тебе додому!

Хочу побажати щасливої ​​дороги! Нехай далеку дорогу стелиться скатертиною, дорога буде легкою і безпечною, поруч будуть добрі цікаві попутники. Бажаю швидко і добре дістатися до пункту призначення і приємно провести час!

Що зазвичай бажають в політ? Банальні речі. Хоч вони і важливі, потрібно додати нотку гумору. Тому нехай твій літак буде настільки крутий, що тобі не захочеться його покидати. Нехай на його борту чекають неймовірні знайомства.І незважаючи на погоду твій настрій буде позитивним і веселим.

Щоб в дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Безпроблемною їзди!

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу у прозі

Гумових тобі стовпів і сліпих «даішників»!

Нехай оминуть тебе «пробки».

Back to Top