Щирі побажання в дорогу своїми словами, до сліз

Щирі побажання в дорогу своїми словами, до сліз

Дбайливо зібрана колекція побажань в дорогу допоможе Вам передати ваші емоції і почуття. Сила щирих слів за мить змінює настрій і викликає посмішку.

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Оговтується в шлях з легким серцем, а я, думаючи про нас, буду з нетерпінням чекати твого повернення!

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

Безпроблемною їзди!

Друже, хочу тобі побажати ні цвяха ні жезла в дорозі. Нехай твій шлях буде легким і пройде швидко. Ще хочу побажати тобі поменше поломок, ніяких пригод, а тільки приємних подій.

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Везіння в дорозі.

У тебе попереду далеку дорогу – це завжди нові знайомства, пейзажі і зміни. Нехай твоє подорож буде вдалим, дорога гладкою, а зустрічі і сюрпризи тільки приємними! Привези з собою з поїздки безліч вражень, а в дорозі не забувай, що тебе чекають і люблять.

Якнайшвидшого повернення!

Нехай ніщо тебе не затримає.

Щасливої ​​дороги і самої доброї дороги. Нехай твоє подорож проходить під прапором радості, удачі, натхнення і благополуччя. Всім серцем бажаю відмінною і успішної поїздки!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Нехай дорога підносить тільки приємні сюрпризи.

Нехай будь-яка дорога веде тебе до щастя!

Нехай втома не приходить поки ти – за кермом!

Нехай асфальт буде сірим, сонце жовтим, небо блакитним, дерева зеленими – щасливої ​​дороги!)

Щасливої ​​дороги. Нехай кілометри долаються в супроводі з прекрасними пейзажами, улюбленими піснями, геніальними ідеями, добрими людьми. Бажаю благополуччя в дорозі і успішного прибуття в пункт призначення.

Безхмарного неба і не спала інтуїції.

Побажати гарної дороги

Побажати гарної дороги своїми словами

Моя подружка! Ось ти і летиш. Хочу тобі побажати тобі спокійного і рівного польоту. Нехай літак летить як птах в хмарах – безтурботно і легко. Поменше тобі стресу і переживань. Думай лише про хороше, і воно обов’язково прийде. Нехай цей політ принесе лише приємні спогади!

Back to Top