Оригінальні побажання в дорогу у прозі

Оригінальні побажання в дорогу у прозі

Дбайливо зібрана колекція сучасних побажань в дорогу до сліз допоможе Вам передати ваші емоції і почуття. Сила щирих слів за мить змінює настрій і викликає посмішку.

Від щирого серця бажаю щасливого і доброго шляху. І нехай ця поїздка подарує масу вражень і тільки позитивних емоцій, захоплення серця і гармонію душі. Нехай тебе супроводжує чудовий настрій і вірна удача.

Нехай твій шлях успішно закінчиться до того, як тизахочеш спати.

Нехай всі шляхи здадуться перед твоїм завзяттям.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Тримай курс на успіх і удачу!

Нехай кожна дорога стає успішним стартом.

Нехай в дорозі все як треба йде!

Нехай движок молотить рівно.

Нехай дорога підносить тільки приємні сюрпризи.

Щоб по шляху тобі зустрічалися тільки перспективи!

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Нехай втома не приходить поки ти – за кермом!

Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам’ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!

Удачі, і – в добру путь!

Гарного тобі самопочуття за кермом.

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Виходячи з дому, не забудь обов’язково захопити з собою трішечки тепла, любові і радості. Нехай вони збережуть тебе в дорозі, допоможуть благополучно дістатися до наміченої мети і зроблять твою дорогу більш щасливою, ненудної і приємною. Нехай твоє серце, завжди гріють думки про те, що тебе завжди чекають назад. Щасливої ​​дороги!

Чарівної поїздки.

Побажання в дорогу у прозі

Побажати гарної дороги у прозі

Поменше тобі крутих поворотів.

Бажаю тобі неодмінного везіння і щоб шлях був гладким, але не слизькою!

Бажаю легкого і доброго шляху, попутного вітру, рівних доріг! Нехай жодна неприємностей не стане на заваді, все буде рівно і гладко! Головне пам’ятати: все, що не робиться – все на краще!

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Back to Top